Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Official Video Kërko Video

Remzie Osmani - Po Martohemi  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  15

Komente

Asnjë Koment

23/12/2017

2017-12-23T17:02:13+00:00

Muzika:

Valter Beqo

Teksti:

2 Step

Video Produksioni:

MAX Production
Sa e kemi prit me na ardh kjo dit
Ama doren jo ti mos ke frik
Besen ta kam dhan ty o dashuri
Po martohemi, po martohemi

REF 2X:
Kjo unaz jeta ime
Do te mbes nëpër vite
Si dashnia ime
Qe per ty e kam
A e ndjen zemren time
Ti o dashuria ime
Se sa fort rreh ajo
Kur ty te kam prane

Ne te mir ne te keq
Prane do te me kesh
Afer vetes kudo qe te jesh
Nese dje ishim vetem
Sonte jemi dy
Vetem dit te mira
Do te fal un ty

REF 5X:
Kjo unaz jeta ime
Do te mbes nëpër vite
Si dashnia ime
Qe per ty e kam
A e ndjen zemren time
Ti o dashuria ime
Se sa fort rreh ajo
Kur ty te kam prane


Ky tekst u dërgua nga Redjepi0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Remzie Osmani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet