Më mbaj mend (për 1 muaj)


Remzie Osmani - Shume Ty Te Du

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shume Ty Te Du".
3. Video është e këngës "Shume Ty Te Du", por nuk këndohet nga Remzie Osmani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Remzie Osmani - Shume Ty Te Du  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Muzika:

Sardi Mneri

Muzika, Teksti & Orkestrimi:

Naldi (Ronaldo Shtylla)

Video Produksioni:

EMF Creative

Komente

Asnjë Koment

12/07/2019

2019-07-12T17:58:17+00:00Shum ty te du,
Je i bukur o per marshalla
Tjeter zdu
(syt e mi vec ty po dojn me tpa)

Mehlemi Mehlemi trrupit tem ti je,
Zemra ime rreh vetem per ty nije.

gzoju gzoju jeta jeme
Une ndore tone ti ndore teme
Eja eja per gjithmone
As nje jete me ty smjafton

Shum ty te du
Je i bukur o per marshalla
Tjeter zdu
Syt e mi vec ty po dojn me tpa

Nje milion dashni mi kan ofru, dije
Por ti je ma i miri djale per mu, ti je

gzoju zgoju jeta jeme
Une dore tone ti ndore teme
Eja eja per gjithmone
As nje jete me ty smjafton

Shum ty te du
Je i bukur o per marshalla
Tjeter zu
Syt e mi vec ty po dojn me tpa
Shum ty te du,
Je i bukur o per marshalla
Tjeter zdu
Syt e mi vec ty po dojn me tpa
Shum ty te du
Je i bukur o per marshalla
Tjeter zu
Syt e mi vec ty po dojn me tpa
Shum ty te du,
Je i bukur o per marshalla
Tjeter zdu
Syt e mi vec ty po dojn me tpa


Ky tekst u dërgua nga Alma
Më Shumë Këngë Nga Remzie Osmani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet