Më mbaj mend (për 1 muaj)


Remzie & Nexhat Osmani - O Sa Mire

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "O Sa Mire".
3. Video është e këngës "O Sa Mire", por nuk këndohet nga Remzie & Nexhat Osmani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Remzie & Nexhat Osmani - O Sa Mire  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Orkestrimi:

Valter Beqo

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Nexhat Osmani

04/07/2020

2020-07-04T19:00:25+00:00Nexhat: Ooo Moj Hyri Du Met Thirr Dashni Me Shoqe Kur Po Kcen Ti Ti Po Don Mem Çmend, 3X Un Ta Fali Zemren Moj Un Ta Fali Jeten Moj Un Ta Fal Dashnin Aaaa A Me Don...
Remzije: 2X O Sa Mir O Sa Mir Po Lun Me Çika
2X Luj Ti Luj Luj Ti Luj Mue Mra Pika
2X O Sa Mir O Sa Mir Po Lun Me Shoqe
2X Luj Ti Luj Luj Ti Luj Zemren Ma Dogje
2X Lujma Lujma Lujma Doren Mir Po Lun Ma Gzove Nanen
Lujma Lujma Lujma Lojen Mir Po Lun Ma Gzove Nanen
2X O Sa Mir O Sa Mir Po Lun Me Mue
2X A E Din A E Din Sa Shum Të Due...


Ky tekst u dërgua nga Bjondina
Më Shumë Këngë Nga Remzie Osmani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet