Më mbaj mend (për 1 muaj)

Remzie & Nexhat Osmani - Se Marova Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

TEKSTI NEXHAT OSMANI

Sa Dua Diellin Me Ta Fal
Ta Fal Dhe Zemren Vec
Met Pa Nji Her Me Sy Sa
Shume Malli Me Ka Marr
Ne Dhomen Time Nuk Mbaj
Me Kalendar

REMZIE OSMANI

Ani More Djal Se Tash
Tek Ti Une Kam Me Ardh
Ani Se Dashnija Po Me
Djeg Mo Shume Se Zjarr

REFRENI REMZIE OSMANI
& NEXHAT OSMANI

Se Marova Per Ty Marova
Se Jetova Per Ty Jetona
Se Harrova Veten Harrova
Per Dashnin

Se Marova Per Ty Marova
Se Jetova Per Ty Jetona
Se Harrova Veten Harrova
Per Dashnin

TEKSTI DY NEXHAT OSMANI

Sa Dua Diellin Me Ta Fal
Ta Fal Dhe Zemren Vec
Met Pa Nji Her Me Sy Sa
Shume Malli Me Ka Marr
Ne Dhomen Time Nuk Mbaj
Me Kalendar

REMZIE OSMANI

Ani More Djal Se Tash
Tek Ti Une Kam Me Ardh
Ani Se Dashnija Po Me
Djeg Mo Shume Se Zjarr

REFRENI REMZIE OSMANI
& NEXHAT OSMANI

Se Marova Per Ty Marova
Se Jetova Per Ty Jetona
Se Harrova Veten Harrova
Per Dashnin

Se Marova Per Ty Marova
Se Jetova Per Ty Jetona
Se Harrova Veten Harrova
Per Dashnin

Se Marova Per Ty Marova
Se Jetova Per Ty Jetona
Se Harrova Veten Harrova
Per Dashnin

Se Marova Per Ty Marova
Se Jetova Per Ty Jetona
Se Harrova Veten Harrova
Per Dashnin


Ky tekst u dërgua nga Arsi CenaRemzie Osmani & Nexhat Osmani
Renditja: Top 200
Publikimi: 21/09/2022
Muzika: Gramoz Kozeli
Teksti: Gramoz Kozeli
Orkestrimi: Gramoz Kozeli & Klajv Kajno
Video Produksioni: Fullmoon Production
Directed: Klaudia Shehu
Mix/Master: Mariglen Boja
Audio Production: Don ProductionRemzie & Nexhat Osmani - Se Marova
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Se Marova".
3. Video është e këngës "Se Marova", por nuk këndohet nga Remzie & Nexhat Osmani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Remzie Osmani:


Komente 0