Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Remzije Zekolli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
  • Vendlindja:
  • Maxhunaj 
BIOGRAFIA: Remzije Zekolli është një shkrimtare e njohur. SHËNIME PËR AUTOREN Remzije J. Zekolli u lind në fshatin Maxhunaj, komuna e Vushtrrisë. Shkollën fillore kreu në vendlindje, të mesmen në Vushtrri, ndërsa Fakultetin Juridik në Prishtinë. Gjatë viteve 2002-2003, ka punuar praktikante avokate në Mitrovicë tek avokati Bajram Kajtazi, pastaj si zyrtare për barazi gjinore në Vushtrri (2003) dhe këshilltare komunale në Kuvendin Komunal Vushtrri (2002-2007). Gjatë periudhës 2014-2018, ka kryer detyr...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Artistë Të Ngjashëm:

Makfire Canolli

Lindite Ramushi

Ermira Jusufi

Mimoza Bici

Drita Fejza

Marjeta Shatro Rrapaj

Fatmire Duraku

Natasha Limaj

Arsejda Gjyli

Viktoria Xhako

Tags: Remzije Zekolli


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet