Më mbaj mend (për 1 muaj)

Renato Jaho

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  166
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Renato Jaho është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 15 Maj 2013, Renato Jaho publikon videoklipin "Kafe Pa Sheqer". Në vitin 2013, Renato Jaho publikon albumin "Kafe Pa Sheqer" Më datë 14 Shtator 2014, Renato Jaho publikon videoklipin "Kacurrele". Më datë 17 Gusht 2017, Renato Jaho publikon videoklipin "Si Uragan". Muzika e këngës u punua nga Valter Beqo, teksti u shkrua nga vetë Renato Jaho, ndërsa për orkestrimin u kujdes Valter Beqo. Videoklipi u prodhua nga Max Production. ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Komente

5 🔥Kafe Pa Sheqer (2013)

★★★★★


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (2)

8
0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY

Artistë Të Ngjashëm:

Vladimir Seferi

Vaske Curri

Gezim Kaso

Alfred Meço

Shkëlqim Beshiri

Lintor Osmenaj

Selim Paja

Engjell Çaçani

Laver Bariu

Ali Kondi

Tags: Renato Jaho


Komente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet