Më mbaj mend (për 1 muaj)

Renato Jaho
  • Vendlindja:
  •  
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  167

Renato Jaho është këngëtar dhe autor këngësh i njohur. Më datë 15 Maj 2013, Renato Jaho publikon videoklipin "Kafe Pa Sheqer".

Në vitin 2013, Renato Jaho publikon albumin "Kafe Pa Sheqer"

Më datë 14 Shtator 2014, Renato Jaho publikon videoklipin "Kacurrele".

Më datë 17 Gusht 2017, Renato Jaho publikon videoklipin "Si Uragan". Muzika e këngës u punua nga Valter Beqo, teksti u shkrua nga vetë Renato Jaho, ndërsa për orkestrimin u kujdes Valter Beqo. Videoklipi u prodhua nga Max Production.

Më datë 5 Prill 2016, Renato Jaho publikon videoklipin "Te Faleminderit".

Më datë 29 Dhjetor 2018, Free Mc's & Renato Jaho publikojnë videoklipin "Le Te Ndizet Nata". Videoklipi u prodhua nga kompania Supersonic.

Më datë 17 Maj 2019, Renato Jaho publikon videoklipin "Sa Te Dua, Une E Di". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Renato Jaho.

Më datë 3 Gusht 2019, Renato Jaho publikon videoklipin "E Bukura". Muzika e këngës u punua nga Adrian Hila.

Më datë 18 Dhjetor 2019, Renato Jaho publikon videoklipin "Baba Të Paça Sa Malet". Muzika e këngës u punua nga Renato Jaho, ndërsa për orkestrimin u kujdes Bledi Telha.

Më datë 26 Qershor 2020, Renato Jaho publikon videoklipin "Mirsevini Ju Pret Vlora". Muzika e këngës u punua nga Renato Jaho, ndërsa për orkestrimin u kujdes Bledi Telha. Videoklipi u prodhua nga kompania Cinefocus GT.

Më datë 26 Shkurt 2021, Renato Jaho publikon videoklipin "Dora Me Byzylyk". Muzika e këngës u punua nga Renato Jaho, ndërsa për orkestrimin u kujdes Bledi Telha. Videoklipi u prodhua nga kompania Cinefocus GT.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

5

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Shto profile

të tjeraKomente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet