Më mbaj mend (për 1 muaj)


Renato Jaho - Mirsevini Ju Pret Vlora
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mirsevini Ju Pret Vlora".
3. Video është e këngës "Mirsevini Ju Pret Vlora", por nuk këndohet nga Renato Jaho.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Renato Jaho - Mirsevini Ju Pret Vlora  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12

Muzika:

Renato Jaho

Orkestrimi:

Bledi Telha

Video Produksioni:

Cinefocus GT

Komente

Asnjë Koment

26/06/2020

2020-06-26T16:30:11+00:00REF.:
Mirësevini ju pret Vlora!
A moj Vlorë të lumtë dora
Djem dhe vajza me kurora
Krenarinë nga ti e mora

Andej nga viset e mia
ku u shkruajt historia
ku me kthehet femijeria
100 vjet aty do rrija

Andej nga viset e mia
ku ka zemren shqiptaria
nuk ka fund bukuria
E pikturoi perendia

REF. 2x:
Mirësevini ju pret Vlora!
A moj Vlorë të lumtë dora
Djem dhe vajza me kurora
Krenarinë nga ti e mora

Muzika: Renato Jaho
Orkestrimi: Bledi Telha
Video Produksioni: Cinefocus GT

Ky tekst u dërgua nga Ardit Banaj
Më Shumë Këngë Nga Renato Jaho:


Komente mbi këtë këngë