A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Renato Zeqollari

Choose star rating

Rating:  4.1 / Votes cast:  7
  • Origin:
  • Pogradec 
  • Residence:
  • Shqipëri 
  • Age:
  • 29
  • Zodiac sign:
  • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Renato Zeqollari is a popular singer. Lindi dhe u rrit ne qytetin e Pogradecit. Ne moshen 15 vjecare filloi studimet ne liceun artistik "Tefta Tashko Koco". Pasi mbaroi studimet, ushtroi veprimtarine e tij artistike duke performuar live ne ambiente dhe evente te ndryshme familjare. Jeton ne Tirane duke ushtruar live music. Më datë 4 Shkurt 2015, Renato Zeqollari publikon videoklipin "Pogradeci Im". Më datë 4 Korrik 2016, Renato Zeqollari publikon videoklipin "Vallja E Trimit". ...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Endrit Shani

Endrik Beba

Elis Nova

Alsked Rrenja

Gerald Zyfi

Ardian Qokaj

Febi Shkurti

Maringlen Linadi

N.D.T

Bledi Polena


Tags: Renato Zeqollari

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019