Më mbaj mend (për 1 muaj)

Renide - Six Six Six Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


se di sa ke ndegju per raste sanatike
jom prov e sakt ringjallje fanatike
mnyr rap Lirike REN MC . Tipike
lexo libra neper kisha, jo jo ska zgjidhje
Illuminohu ke nevoj per dije
mos u keqkupto perdore si shej lirie
Dashnije, hakmarrje pozitive
dhun psikologjike, driten nfund qu tunelit fike
kalun miljona sekonda e mijra vite
hala un ktu kur kerkush se ditke
cdo 11 vjet tu u kthy me BOOM
kur slexon ske prej ka me dit Cun
sa her dilli rrotullimin rreth vetes ta kryjn
2.666 persona me gjak kryt e kan tpelym
so horror po histori e vertet
fragmente tperpjesshme ntrru hala mkan met
dica me kallxu sa skom dek
Amerika shum e mallkume, amo aty po dojn me kon krejt
Plot sakrifica, u shtu pakica
marrveshje me djallin tu shit shpirtaNuk kemi video për këtë këngë.


Renide
Publikimi: 12/03/2015


Renide - Six Six Six
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Six Six Six".
3. Video është e këngës "Six Six Six", por nuk këndohet nga Renide.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Renide:


Komente 0