A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Renis Gjoka - Nuk Ka Si Ti


Choose star rating

Rating:  3.7 / Votes cast:  3

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

19/10/2015

2015-10-19T07:53:47

Music & Lyrics:

Renis Gjoka

Lyrics & Arrangement:

Gent Myftaraj

Participating in

Kënga Magjike 2015


morra diellin ne duar
dhe e shikova gjat ne sy
aty e kuptova gjate me nuk mendova
ai nuk ndrin me shume se ty

mendjen e stakova botes ia tregova
ai shkelqen me pak se ty
hena lart s'po qendronte
i thash ne vesh nje fjale a dy

Kot e kaqelove, duhet te kthejllohet
se vend i saj nuk eshte aty
Ndoshta do zemrohet
Mbase do terbohet
Por vendi i saj te perket ty


Lyrics submited by papaKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019