A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Renis Gjoka - Po Tani?


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  4

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

11/07/2016

2016-07-11T17:42:27

Music:

Endrit Shani

Lyrics:

Renis Gjoka


Tani që shoh veten në pasqyrë them
i shëmtuar qenkam bërë
Nuk e di çdo bëj në këtë terr pa fund
nuk e di as ku je

Ref
Pse s'më pyet tani kush jam
çfarë ndjej për ty
Ndoshta se nuk dëgjon aq fort
aq larg

Përgjithmonë do t'më prisje kisha bindjen
t'u largoje s'do t'guxoje
Nuk e kuptoj si e besova
çfarë kërkoja s'e kuptova

Ref
Pse s'më pyet tani kush jam
çfarë ndjej për ty
Ndoshta se nuk dëgjon asgjë
aq larg
Kthehu edhe një herë për pak
të t'shoh në sy
Ndoshta do ta kuptosh
ç'jam bërë tani unë pa ty

Po tani çfarë të bëj, s'e di
çfarë po shoh, bardhë e zi
Nuk e di ç'të mendoj, nuk di
po ti?

Ref
Pse s'më pyet tani kush jam
çfarë ndjej për ty
Ndoshta se nuk dëgjon asgjë
aq larg
Kthehu edhe një herë për pak
të t'shoh në sy
Ndoshta do ta kuptosh
ç'jam bërë tani unë pa ty

Ndoshta do shërohem
ndonjëherë, ndonjë ditë, në një çast ku ta di
apo të dorëzohem, tani
Ndoshta do shërohem
ndonjëherë, ndonjë ditë, në një çast ku ta di
apo të dorëzohem, tani

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019