A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Renis Gjoka - Ia Mbathim Bashke


Choose star rating

Rating:  4 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

14/06/2017

2017-06-14T20:00:00

Music & Lyrics:

Renis Gjoka


Vishu menjehere, hidh dicka ne krahe
nje duhan do ndez e po te pres jashte
Ky eshte rasti jone, tani kur te gjithe flene
ja mbathim bashke

Se askush nuk e di
sa shume plane thurem bashke
Ku gjithe boten e lame jashte
endrren tone ta arrijme
sa s'eshte vone

Friken "fik" tani, makinen po e ndez
mos u mendo dy here kete here
Telefonat flak, aventure e gjate
na pret

Eshte nje bote qe ecen shpejt
por jo sa ne
Dashuron
por jo sa ne

Tani qetesohu pak, mbushu mire me fryme
te lutem me degjo e me shih ne sy
Kemi ikur larg, me bota s'mund t'na kape
ne te dy

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019