Më mbaj mend (për 1 muaj)

Renis Gjoka - Loja Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  22

Një iluzion me vete ke
Ai të mbron kur natën fle
Mund të rrish i qetë në krahët e tij të fortë

Pse të mendohesh kur e di
Ti kërkon veç siguri
Si mbi retë përkundesh në dëshira, premtime

Ti vetë e sheh, por nuk e njeh
Atë që qesh me ty
Ti vetë e sheh, por nuk e njeh
Atë që qesh me ty, me ne

Por në mëngjes kur dita vjen
Veten prapë njësoj e gjen
Në një rrugë që këmbët ty t'i vret ngadalë

Po kërkon të dish përse
Sot të dhemb më shumë se dje
Ëndrra që s'e pe të merrte jetë një herë

Më vjen mirë kur e mendoj
Se ti e ndjen që është një lojë
Ku nuk mund të humbësh nëse nuk heq dorë


Renis Gjoka - Loja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Loja".
3. Video është e këngës "Loja", por nuk këndohet nga Renis Gjoka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Renis Gjoka:


Komente 0