Më mbaj mend (për 1 muaj)

Renis Gjoka - Nese Neser Zgjohem Prape Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Nese neser zgjohem prap
Do zhgenjehem shume me pak
Do falja pak me shume
Ne fund e vendos une

Do te jete nje dite e re
S`do jete njesoj si dje
Do fal une me deshire
Do behem me i mire

Kush u zgjua vone
Diellin nuk e pa
Aaaa as sot nuk e pa
Naten perqafoi kengen e filloi
Aaaa askush se ndaloi

Mijera vete u zgjuan sot
Shume te tjere s`ja dolen dot
Aaaa luajne ne kte bote
Dhe qeni im me sheh ne sy
Si do mund t`ja bej pa ty
Aaaa jo nuk mundesh jo

Nese neser zgjohem prap
Do zhgenjehem shume me pak
Do falja pak me shume
Ne fund e vendos une

Do te jete nje dite e re
S`do jete njesoj si dje
Do fal une me deshire
Do behem me i mire

Jeta nuk te jep ate qe te premton
Aaaa embel te mashtron
Rregullat e saj rruges i ndryshon
Aaaa te nxjerr nga kjo loje
Ne enderr po shikoja mbreme
shkollen e vjeter ku kam qene
Aaaa a eshte me aty

Cfare u tha e cfare u be
a nuk mund te kthehet me
Aaaa jo nuk mundet jo joooo

Nese neser zgjohem prap
Do zhgenjehem shume me pak
Do falja pak me shume
Ne fund e vendos une

Do te jete nje dite e re
S`do jete njesoj si dje
Do fal une me deshire
Do behem me i mire


Ky tekst u dërgua nga Amanda MihajRenis Gjoka
Publikimi: 23/06/2021
Muzika: Renis Gjoka
Teksti: Renis Gjoka
Produksioni: Gjergj Kaçinari


Renis Gjoka - Nese Neser Zgjohem Prape
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nese Neser Zgjohem Prape".
3. Video është e këngës "Nese Neser Zgjohem Prape", por nuk këndohet nga Renis Gjoka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Renis Gjoka:


Komente 0