Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Live Video

Resmije Ameti - Synetija  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

19/12/2015

2015-12-19T15:54:58

Këngë e albumit:

"Kush Po Lun Ne Valle"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Synetija" kënduar nga Resmije Ameti.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Resmije Ameti i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Vellezerit Xhaferi. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

GEZOHET BABA GEZOHEN NANA
TE GJITH MASHALLAH PO BOJNA
ISHALLAH I PRESIM I MARTOJNA
GEZOHET MIGJA EDHE DAJATE
GJITH MASHALLAH PO BOJNA
ISHALLAH I PRESIM I MARTOJNA

JEM TUBUO MUSLIMAN
NAFTOJ VELLAU NA QOJ SELAM
MEHJESHU ME ILAHI
PERHAIR TKOFT KJO SYNETI

ME HAIR TEKOFT SYNETIJA
ME SHENDET TU RITSHIN FMIJA
JEKALLXU DHE KESAJ RALLE
SE JU JENI SHPI E MADHEMë Shumë Këngë Nga Resmije Ameti:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet