Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio

Resmije Ameti - Kush Po Lun Ne Valle  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

28/10/2016

2016-10-28T22:19:50

Këngë e albumit:

"Kush Po Lun Ne Valle"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kush Po Lun Ne Valle" kënduar nga Resmije Ameti.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Resmije Ameti i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Resmije Ameti:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet