Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Live Video

Resmije Ameti - Mir Po I Rin Fustani  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

22/11/2018

2018-11-22T18:55:13


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mir Po I Rin Fustani" kënduar nga Resmije Ameti.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Resmije Ameti i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Resmije Ameti:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet