A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Resmije Kida

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  26
BIOGRAFIA: Resmije Kida është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore folklorike. Më datë 5 Gusht 2013, Resmije Kida publikon videoklipin "Lulet E Vendit Tim". Më datë 14 Tetor 2013, Resmije Kida publikon videoklipin "Malli Me Ka Marr". Muzika e këngës u punua nga Kol Susaj, teksti u shkrua nga Bediha Emini, ndërsa për orkestrimin u kujdes Edmond Zhulali. Videoklipi u prodhua nga Focus Production. Më datë 19 Korrik 2016, Resmije Kida publikon videoklipin "Ma Ban Hallall". Muzika e këngës u punua nga Kol Susaj, teksti u s...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Valbona Krasniqi

Valentina Krasniqi

Mevlide Gashi

Valbona Kryeziu

Majlinda Kurtishaj

Fatmira Breçani

Viola Shqau

Liri Rasha

Irma Gurakuqi

Alma Velaj


Tags: Resmije Kida

Krijo Një Kartolinë




Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019