Më mbaj mend (për 1 muaj)


Resmije Krasniqi - Ditet Po Kalojne

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ditet Po Kalojne".
3. Video është e këngës "Ditet Po Kalojne", por nuk këndohet nga Resmije Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Resmije Krasniqi - Ditet Po Kalojne  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  6

Komente

Asnjë Koment

26/12/2018

2018-12-26T13:49:14+00:00Ditët po kalojn ti nuk je askund,
Koha po shkon ne vetmi
Ende më man shpresa se ti do të kthehesh
E T'më sjellësh LUMTURI 2x

Pranvera ka ardh luulet kan qel
Paskan qel për bukuri
Poor zemres time ilaq nuk i solli
Qka do t'bëjë e mjera pa tyy 2x

A thu paskam lind që të vujë në këtë BOTË
Deri kur unë kshtu do t'pres
a thu zemra ime do të vujë gjithmonë
Deri sa të vyshket e të vdes 2x

DERI SA TË VYSHKET E TË VDES...


Ky tekst u dërgua nga TEUTA NORWAY
Më Shumë Këngë Nga Resmije Krasniqi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet