Më mbaj mend (për 1 muaj)

Resmije Krasniqi - Valle Valle Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


qohu bir mbushe nusen me lira dukat
hajde nuse ti? afrohu ma ngat
merrja doren merrja ti moj nuse hajde tash
sikur qiken tem thot vjehrra un ty kam met dasht

valle valle sa e bukur rrathet per hijeshi
dhanderr dhanderr ma i miri krejt ta kan lakmi

knoni qika rrokni defat mos u ndalni kurr
fshije nuse fshije lotin bone zemren gur
e ke lan ti nan e baben veq te na me ardh
mir se erdhe bija jon o me faqe tbardh

valle valle sa e bukur rrathet per hijeshi
dhanderr dhanderr ma i miri krejt ta kan lakmi


Resmije Krasniqi - Valle Valle
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Valle Valle".
3. Video është e këngës "Valle Valle", por nuk këndohet nga Resmije Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Resmije Krasniqi:


Komente 0