Më mbaj mend (për 1 muaj)


Resmije Krasniqi - Të Kujtoj Me Mall

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Të Kujtoj Me Mall".
3. Video është e këngës "Të Kujtoj Me Mall", por nuk këndohet nga Resmije Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Resmije Krasniqi - Të Kujtoj Me Mall  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  1

Orkestrimi:

Xhavit Hajdari

Video Produksioni:

Red Media

Komente

Asnjë Koment

23/10/2020

2020-10-23T22:00:10+00:00


Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Të Kujtoj Me Mall" kënduar nga Resmije Krasniqi.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Të Kujtoj Me Mall".
Videoklipi nga Resmije Krasniqi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Ermal Fejzullahu. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

strofa e parë
Ëndrra ime udhëton atje ku kam hall
Për çdo mbrëmje më shqetëson flakë po do më m'dal.
Të takova këtë verë dhe kaluam bashkë
Më premtoje dashuri mua në çdo çast.

refreni
Veç në ëndërr tash me vjen, emrin pëshpëris
Ike me shijun në gusht, premtove se do vish
Por nga ti s'kam asnjë lajm, asnjë të vetmen fjalë.
Ndonëse vera ka kalu, të kujtoj me mall.

strofa e dyte
Tash kur dimri po fillon dhe era po fryen
Kujtoj verën që kaloj , ditë që më nuk vijnë.
Të takova këtë verë dhe kaluam bashkë
Më premtoje dashuri mua në çdo çast

refreni i dyte
Veç në ëndërr tash me vjen, emrin pëshpëris
Ike me shijun në gusht, premtove se do vish
Por nga ti s'kam asnjë lajm, asnjë të vetmen fjalë.
Ndonëse vera ka kalu, të kujtoj me mall.

refreni i trete
Veç në ëndërr tash me vjen, emrin pëshpëris
Ike me shijun në gusht, premtove se do vish
Por nga ti s'kam asnjë lajm, asnjë të vetmen fjalë.
Ndonëse vera ka kalu, të kujtoj me mall.

Veç në ëndërr tash me vjen, emrin pëshpëris
Ike me shijun në gusht, premtove se do vish
Por nga ti s'kam asnjë lajm, asnjë të vetmen fjalë.
Ndonëse vera ka kalu, të kujtoj me mall.Më Shumë Këngë Nga Resmije Krasniqi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet