Më mbaj mend (për 1 muaj)

Resmije Krasniqi & Nimet Demiri - Potpuri Dasmash 2022 Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Potpuri Dasmash 2022" kënduar nga Resmije Krasniqi & Nimet Demiri.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Potpuri Dasmash 2022".

Ky tekst është kërkuar 4 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
4

DËRGO TEKSTIN
Resmije Krasniqi
Publikimi: 22/07/2022
Orkestrimi: Xhavit Hajdari
Kënga 1:
Teksti: Senka Nuhiu Qafleshi
Muzika: Nimet Demiri

Kënga 2:
Teksti: Nezir Voka
Muzika:

Kënga 3:
Teksti: Sami Aliu
Muzika: Adem Ramadani

Solo: Visar Aliu
Produksioni: Pro Sound OfficialResmije Krasniqi & Nimet Demiri - Potpuri Dasmash 2022
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Potpuri Dasmash 2022".
3. Video është e këngës "Potpuri Dasmash 2022", por nuk këndohet nga Resmije Krasniqi & Nimet Demiri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.
Më Shumë Këngë Nga Resmije Krasniqi:


Komente 0