Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ress Cyrii

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  61
 • Vendlindja:
 • Berat 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 19 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Ujori ♒
BIOGRAFIA: Ress Cyrii është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop dhe reggae. Ress Çyrii në publik eshte i njohur me Emrin Big Ress. Ai është i lindur në Berat dhe po kryen shkollen e mesme tek një Shkollë Artistike "Ajet Xhindole". Më 21 Maj 2018, Big Ress ka publikuar muzikën e tij të parë që titullohet "Beby Bo Twerk" Kënga është punuar nga Big Ress dhe DreamWayProductions. Më 15 Maj 2019, Big Ress ka publikuar muzikën e tij të dytë në bashkpunim me Jennel, që titullohet "Berat City" Kënga është punuar nga Big Res...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Snapchat

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Instagrami

Zyrtar

Komente

11 🔥  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Toli

Shonak

Gust Gjeci

Lekssi

Ergi Zejnuni

Genti Lleshi

Flory

Enemy

Genci Nelku

Rajan Kukaleshi

Tags: Ress Cyrii, Big Ress


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet