Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ress Cyrii
  • Vendlindja:
  • Berat 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 19 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 2 Shkurt 2001
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♒ Ujori
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  61
Këndon kryesisht: hip-hop reggae

Ress Cyrii është këngëtar. Ress Çyrii në publik eshte i njohur me Emrin Big Ress. Ai është i lindur në Berat dhe po kryen shkollen e mesme tek një Shkollë Artistike "Ajet Xhindole".

Më 21 Maj 2018, Big Ress ka publikuar muzikën e tij të parë që titullohet "Beby Bo Twerk" Kënga është punuar nga Big Ress dhe DreamWayProductions.

Më 15 Maj 2019, Big Ress ka publikuar muzikën e tij të dytë në bashkpunim me Jennel, që titullohet "Berat City" Kënga është punuar nga Big Ress dhe DreamWayProductions.

Më 20 Shkurt 2020, Big Ress ka publikuar muzikën e tij të tret në bashkpunim me Anxhela, që titullohet "Bye Bye" Kënga ësht punuar nga DreamWayProductions.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

11

Profili

Snapchat

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

të tjera


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet