Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ress Cyrii - Beby Bo Twerk  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  20

Komente

1 🔥

21/05/2018

2018-05-21T20:05:53+00:00Ress Çyrii - Beby Bo Twerk

(Verse 1)

Dolla Dolla
Ty po t'shoh përmas
M'blidhem me çunat
Un, Nat për Nat
Heyy Heyy
Dolla Dolla
Ty po t'shoh përmas
M'blidhem me çunat
Un, Nat për Nat
Heyy Heyy

(Ref X2)

Vazhdo bejbe
Vazhdo ti kërce
Tregoju T'gjithve
Çfare bone ti dje
Boje twerk-un,ti bejbe siç e di
Jepi tundu, Zemër me shpejtsi
Hey

(Verse 2)

Mos u nal ti bejbe
Ti mos u nal
Vazhdo twerk-un
Bejbe For my gyal
Du me t'thon un ty disa fjal
Se për ty jan shum t'rall

(Verse 3)

Lov ma Lov ma,Je vetëm Ti
Ti je zemër, Je gjith Dashuri
Dua,Dua të jesh me mua
Se ty bejbe ty shum të dua

(Rref x2)

Vazhdo bejbe
Vazhdo ti kërce
Tregoju T'gjithve
Çfare bone ti dje
Boje twerk-un,ti bejbe siç e di
Jepi tundu, Zemër me shpejtsi

(Verse 4)(X2)

Mos u nal ti bejbe
Ti mos u nal
Vazhdo twerk-un
Bejbe For my gyal
Du me t'thon un ty disa fjal
Se për ty jan shum t'rall

(Verse 5)(X2)

Okayy
Un po futem dhe njëher N'Tem
Un nuk e kam problem për kto fjal që un i them
Rrepin po e bën
Ress Çyrii Albani
Fuck You Fuck You
Fuck You Polici

(Pre Chrous) (X2)

Ti bejbe,
Ti bejbe mos u nal
Boje twerk-un bejbe
For my gyal

(Verse 5)

Vazhdo bejbe
Vazhdo ti kërce
Tregoju T'gjithve
Çfare bone ti dje
Boje twerk-un,ti bejbe sic e di
Jepi tundu, Zemër me shpejtsi
Heyy

(Pre Chrous)(X2)

Dua Dua
Të jesh me mua
Se ty bejbe
Ty shum te dua

(Ref X2)

Vazhdo bejbe
Vazhdo ti kërce
Tregoju T'gjithve
Cfare bone ti dje
Boje twerk-un,ti bejbe siç e di
Jepi tundu, Zemër me shpejtsi

"The End"


Ky tekst u dërgua nga Res Cyri
Më Shumë Këngë Nga Ress Cyrii:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet