Më mbaj mend (për 1 muaj)

Retrovizorja - Rokstar (Feat. Elina Duni)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

Para meje rruga shtrihet
E flokët lozin nën erë
Sa bukur dukem në retrovizore
Shpejtësia ment mi merr
Larg dhe të vegjël mbeteni ju
O ftyra te qytetit pa lum
Kot i keni vaskat tuaja
Që nuk kanë as ujë as shkumë

Sa larg tani jeni ju
Kur përpara meje tabelat shkrujnë

L.A.
Vetëm dy km kanë mbetur
L.A.
Hapmi krahët erdha unë
Dua të bëhem rok star…
Sa larg tani jeni ju
Kur përpara meje tabelat shkrujnë
L.A.
Vetëm dy km kanë mbetur
L.A.
Hapmi krahët erdha unë
Dua të bëhem rok star…

Rok star…


Ky tekst u dërgua nga  lindaRetrovizorja
Featuring: Elina Duni
Publikimi: 01/12/2004


Retrovizorja - Rokstar
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Rokstar".
3. Video është e këngës "Rokstar", por nuk këndohet nga Retrovizorja.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Retrovizorja:


Komente 0