Më mbaj mend (për 1 muaj)

Retrovizorja - Guret Treten (Feat. Elina Duni)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


U vyshken gjithe lulet ne kopshtin tim,
kur papritur nga qielli, plasi nje vetetime
Njerezit mbushen rruget, tu kerku shpetim
N'ajer buqiti zhurma e qizmeve n'marshim

Tash jam vetem shkretetire
Nuk ndjej me asgje te mire
Vitet shkojne e vujtjet mbesin
Guret treten kujtimet s'vdesin

Ata ma morren shpirtin
Duke grisur fustanin tim,
Iken tuj qesh me lotet e mi, qe kerkonin ndihme
Qe atehere deri sot, une kerkoj veq sherim
A mundem njerezimit ti kem prap besim

2x
Tash jam vetem shkretetire
Nuk ndjej me asgje te mire
Vitet shkojne e vujtjet mesin
Guret treten kujtimet s'vdesin

Qe atehere deri sot une kerkoj veq sherim
A mundem njerezimit ti kem prap besim 2x


Ky tekst u dërgua nga RinaRetrovizorja
Featuring: Elina Duni
Publikimi: 01/12/2010


Retrovizorja - Guret Treten
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Guret Treten".
3. Video është e këngës "Guret Treten", por nuk këndohet nga Retrovizorja.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Retrovizorja:


Komente 0