Më mbaj mend (për 1 muaj)

Retrovizorja - Pak Gjume (Feat. Elina Duni)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

Endem tashmë, nëpër bishta cigaresh
të varur mbi tela melankolie.
Një natë e murrme, më kaloi sipër
e njëjtë si gjithë ato,
të tjerat.
Një krimb mendues
me ëndrra burleske vazhdoj të jem.
Dhe hidhen ëndrrat e mia
nga një qoshe në tjetrën.
Më mxjerrin gjuhën e tyre t’gërditshme
Si nata e ndyrë, që kaloi.

Pak gjumë, pak gjumë
O njeri.
Retrovizorja
Featuring: Elina Duni
Publikimi: 05/08/2010


Retrovizorja - Pak Gjume
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pak Gjume".
3. Video është e këngës "Pak Gjume", por nuk këndohet nga Retrovizorja.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Retrovizorja:


Komente 0