Më mbaj mend (për 1 muaj)

Retrovizorja - Çka Me Ndodh Tash Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

I imi sonte ti je
askënd tjetër si unë s’ke.
I imi sonte ti je
krejt bota jemi ne.

Ç’ka me ndodh tash?
Ç’ka me ndodh tash?

Unë pres e vetëm pres
ti qesh dhe dhëmbët zhvesh.
Unë pres e vetëm pres
që t’më thush për mu ti vdes.

Tash më n’fund u dehëm
guximin do ta gjejmë,
ëndrrat do të shpërblehen
dashninë do t’ushqejmë.

Rrugën morëm
ma kape dorën
në veshin tim pëshpërite
poshte qafës sime zbrite.
Prisja që të shkoje dhe me poshtë
por ti u rrëzove dhe më s’u ngrite.


Retrovizorja - Çka Me Ndodh Tash
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Çka Me Ndodh Tash".
3. Video është e këngës "Çka Me Ndodh Tash", por nuk këndohet nga Retrovizorja.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Retrovizorja:


Komente 0