Më mbaj mend (për 1 muaj)

Retrovizorja - Ti E Di Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Si ty nuk gjej më
si ty nuk gjej më
ngado që të shkoj

N’sytë tu kur zhytem
n’sytë tu kur zhytem
oqeanet i harroj

Oh rri pranë meje
oh rri pranë meje
dorën mos m’a lësho

Le t’mbytet bota
le t’mbytet bota
veç ti mos m’u largo

Ti e di një si ty unë nuk gje më
ngado që të shkoj,
të rrotullohem, të kërkoj
si ty bota ka vetëm një

Oh rri pranë meje
dhe dorën mos m’a lësho
le të mbytet bota në zhurmën e saj
por ti nga unë mos u largo


Retrovizorja - Ti E Di
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti E Di".
3. Video është e këngës "Ti E Di", por nuk këndohet nga Retrovizorja.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Retrovizorja:


Komente 0