Më mbaj mend (për 1 muaj)

Retrovizorja - Pa Drita Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

Dritat ikën tash
ne të dy ngelëm n’errësirë.
Shpresoj mos gjejmë asnjë qiri
veç dorë e njeri tjetrit qorrazi.

Vetëm nxehtësinë tënde
seç po ndjej
por nuk kam nevojë për zjarr tjetër.
Eja ulu afër meje
zemrën time të rrëfej.

Tash erdh’ koha të t’i them
krej ato që ndjej për ty.
N’zemrën time s’ka më ven’
për sekrete mbi netë dy.

Kur papritur dritat erdhën
unë prisja t’shihja sytë e tu
por ty gjumi thellë t’kish kaplu
e asnji fjalë s’e kishe dgju.


Retrovizorja - Pa Drita
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pa Drita".
3. Video është e këngës "Pa Drita", por nuk këndohet nga Retrovizorja.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Retrovizorja:


Komente 0