Më mbaj mend (për 1 muaj)

Retrovizorja - Signals Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


distant waves
travel from far away
invisibly communicate
messages that you convey
distant waves
seamlessly disseminate
images of you so clear
bright and beautiful my dear

distant waves
like a gentle autumn rair
smoothly falling from above
to connect tears and love
Signal trace
Quickly is washed away
leaving glints of echoes stay
echoes of you light the way...


Ky tekst u dërgua nga Naten diteRetrovizorja
Publikimi: 31/03/2023
Bashkim Salihu: Bass Guitar
Elina Duni: Vocal
Kreshnik Hoti: Guitar
Video Produksioni: Genc Dobroshi
Recorded At: Studio C
Mastering: Frank Arkwright, Abbey Road StudiosRetrovizorja - Signals
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Signals".
3. Video është e këngës "Signals", por nuk këndohet nga Retrovizorja.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Retrovizorja:


Komente 0