Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lino7 - Real Love Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Oh no,oh no, oh no

[REF.:]
Hala ndjenjat I kam dhe ndjenjat per ty une po i kallxoj konkret
Se ti je e vecante dhe kjo zemer vec ty, vetem ty te perket
Po du me degju "I love" une nga ty kto fjal ti mundesh dot me I nxjerr
Nese dhe ti po m'don ateher gjithcka do jet, do jet gjithcka perfekt

[Verse 1]
Hey love s'po di se nga tja nis
Ti nuk njeh kompleks, ti je plot surprize
Ke shume energji kur vjen si rrezatim
Trupi jot shum hot sikur bon magji
M'ka marr malli du me ta degju zonin
Largesia edhe koha po na lodhin
Ndjehem me fat kur Zoti na bashkoi
Çastet tona hala shpesh po I kujtoj

[Pre Chorus]
[2x]
T'lutem çele telefonin
Hala pres tu nejt me ta degju zonin
Tu me ken me ty ne ditet e sotit
Kohen me rikthy po ja lejm Zotit

[REF.:]
Hala ndjenjat I kam dhe ndjenjat per ty une po i kallxoj konkret
Se ti je e vecante dhe kjo zemer vec ty, vetem ty te perket
Po du me degju "I love" une nga ty kto fjal ti mundesh dot me I nxjerr
Nese dhe ti po m'don ateher gjithcka do jet, gjithcka do jet perfekt

[Verse 2]
Hey girl,tash dhe pse jemi larg
Ne ondrra njoni-tjetrin jemi duke par
Ndjesi e shumt sa midis nesh osht bo e qart
Qe Zoti vec po shenjon me pa ne prane
Nuk po m'interesojn kta tjeret
Kta tjeret nuk e dijn ca flasin
Kundrejt qe kta po kan zili
Kta njoni tjetrit po ja rrasin

Pre Chorus]
[2x]
T'lutem çele telefonin
Hala pres tu nejt me ta degju zonin
Tu me ken me ty ne ditet e sotit
Kohen me rikthy po ja lejm Zotit

[REF.:]
[2x]
Hala ndjenjat I kam dhe ndjenjat per ty une po i kallxoj konkret
Se ti je e vecante dhe kjo zemer vec ty, vetem ty te perket
Po du me degju "I love" une nga ty kto fjal ti mundesh dot me I nxjerr
Nese dhe ti po m'don ateher gjithcka do jet, do jet gjithcka perfekt

Do jet gjithcka perfekt...


Ky tekst u dërgua nga  RevelinoLino7
Publikimi: 11/04/2020


Lino7 - Real Love
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Real Love".
3. Video është e këngës "Real Love", por nuk këndohet nga Lino7.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lino7:


Komente 0