Më mbaj mend (për 1 muaj)

Revolt Klan - Fjala E Fundit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.8 / Votuan:  6

FJALA E FUNDIT
Bruno:
Nese duhet vetem nje fjale te te them te dua ty nese duhet vetem pak te te prek ne gjoksin tend si reh ajo si re ajo nuk e di per mua per mua jo se di . Pritem edhe pak te te them dicka te te puth me mall pse ike pse zhdukesh pa me thene asnje fjal ,dhe nese pas do kthehesh do shohesh vetem hije sdo jem aty do jem diku larg duke pritur per nje fjale.

REF.
Friksuar nga ty une jam i humbur ne boten tende i lene pas pa te fundit fjale pa te fundit puthje.(x2)

Pritem edhe pak te te them dicka te te puth me mall ,pse ike pse zhdukesh pa me thene asnje fjale dhe nese pas do kthehesh do shohesh vetem hije sdo jem aty do jem diku larg duke pritur per nje fjale.

Febi:
Ishe engjelli im ishe gjith jeta ime e tash je nje hije qe jeton vec ne kujtime.,e shume momente kthehen vec si vegime caste te bukura qe krijojn shume medikime mos me thuaj te dua se me nuk te besoj ishe ti gjithcka per mua por me duhet te harroj jetoj ne kujtime dhe kete se mohoj like an angel in the dark si nje film qe perjetoj.

REF.
Friksuar nga ty une jam i humbur ne boten tende i lene pas pa te fundit fjale pa te fundit puthje.(x2)
Revolt Klan
Publikimi: 23/05/2010
Festivali: Top Fest 7


Revolt Klan - Fjala E Fundit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fjala E Fundit".
3. Video është e këngës "Fjala E Fundit", por nuk këndohet nga Revolt Klan.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Revolt Klan:


Komente 0