Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Live Video Kërko Video

Revolt Klan - Puthje Franceze  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

09/06/2010

2010-06-08T23:00:00+00:00

Pjesëmarrëse në

Çelësi Muzikor 4Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Puthje Franceze" kënduar nga Revolt Klan.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Revolt Klan i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Revolt Klan:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet