Më mbaj mend (për 1 muaj)

Revolt Klan - Wanna Be Number One Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.9 / Votuan:  7

I wanna feel that, I wanna feel wanna feel number one. Feel that, I wanna feel wanna be number one. See that , I wanna feel wanna be number one, see that, I wanna feel wanna be number one.

I, I feel, I'm coming back tonight, you brought me wrong, I'm more upsite, girl I wanna be with you until the end.


Ky tekst u dërgua nga PrizreniiiRevolt Klan
Renditja: Top 200
Publikimi: 23/10/2011
Festivali: Netët E Klipit Shqiptar 11
Festivali: Zhurma Show 2011


Revolt Klan - Wanna Be Number One
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Wanna Be Number One".
3. Video është e këngës "Wanna Be Number One", por nuk këndohet nga Revolt Klan.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Revolt Klan:


Komente 0