Më mbaj mend (për 1 muaj)

Otilia & Revolt Klan - Won't Surrender Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Ref...
Won’t surrender my love
The beat of my heart
Is only for you
Won’t surrender my love
Take me to a new start
Of loving so true

Every time you are far away
Wish I could rewind
Days when you were with me
Every time you’re away
I need love.. love
Help me God
To get trough this now
Help me please
I’m down on my knees
I need love
I need it closer now

Can you give me
Some air to breath
Cause I need it the most
When you’re not here with me
Need to hold you so tight
All the night.. night

Can you hear me
I don’t wanna be all alone
Need to release the pain in my heart
Can you feel me
Even tho’ now you are gone
Things in my mind
Going wild


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesiRevolt Klan
Renditja: Top 200
Publikimi: 02/07/2014


Otilia & Revolt Klan - Won't Surrender
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Won't Surrender".
3. Video është e këngës "Won't Surrender", por nuk këndohet nga Otilia & Revolt Klan.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Revolt Klan:


Komente 0