Më mbaj mend (për 1 muaj)

Revolt Klan & Marty - Summertime Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

I love i love
the way you wanna play with me
I love i love
the way you move your body
I love i love all the things you wanna share with me
You set me free, you wanna set me free

Come with me
Its SummerTime Lets have a party
Lets party baby
Lets be free, we gonna do it like nobody
Nobody babyNuk kemi video për këtë këngë.


Revolt Klan
Publikimi: 24/05/2014


Revolt Klan & Marty - Summertime
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Summertime".
3. Video është e këngës "Summertime", por nuk këndohet nga Revolt Klan & Marty.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Revolt Klan:


Komente 0