Më mbaj mend (për 1 muaj)

Revolt Klan - Shtojzovalle Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  11

Asnje jo s`esht si ajo
dhe era pas e ndjek kudo

xheloze dhe hena esht per te
Gjithmon

Me Zanat e malit ajo ngjan ...sa bukur
shume mistere brenda saj mban ...si Flutur

sonte sa bukur po kercen
uooo...

Ref...
Erdhe ti dhe ndieva me mijera endrra
erdhe ti dhe ndieva buzet e embla
Shpirtit leht i fole
e di pranveren ti ma solle
ty do te mar nuse
do te mar nuse
me lumenj gezimi zemren ma mbushe
sonte prane meje ti si nje Shtojzovalle je..

i buzqesh diellit kur del
dhe lulet celin kudo shkel

magjepse
si yjet
syte e saj
me ngjajne

ti ngjyrat e veres mi sjell pran
sa bukur

aromen e detit e shperndan si Flutur

sonte sa bukur po kercen
uooo...

Ref...
Erdhe ti dhe ndieva me mijera endrra
erdhe ti dhe ndieva buzet e embla
Shpirtit leht i fole
e di pranveren ti ma solle
ty do te mar nuse
do te mar nuse
me lumenj gezimi zemren ma mbushe
sonte prane meje ti si nje Shtojzovalle je..

ty do te mar nuse
do te mar nuse
me lumenj e gezimit


Ky tekst u dërgua nga Adi_valonaRevolt Klan
Renditja: Top 200
Publikimi: 22/05/2015


Revolt Klan - Shtojzovalle
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shtojzovalle".
3. Video është e këngës "Shtojzovalle", por nuk këndohet nga Revolt Klan.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Revolt Klan:


Komente 0