Official Video

Top 200

Revolt Klan - Jemi, S'jemi  (Feat. Mariola Kaçani)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  41

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

07/05/2016

2016-05-07T16:58:54

Featuring

Mariola Kaçani

Muzika & Orkestrimi:

Enis Mullaj

Teksti:

Febi Shkurti

Teksti:

Rozana Radi

Video Produksioni:

MAX Production
Po dua Shpirtin ta lexoj
Zemren tende ta degjoj
Mos shko! Zemer mos shko!
Po te erdha naten une
Do te le moj ty pa gjume
Mos shko! Zemer mos shko!

O po jo me mua
Nje me dy me thua
Me kto zenka me marose ti
Me syrin e zi
Syri tu verbua
Thua djalo thua
Me kto zenka me marose ti
me syrin e zi

Refreni.2x
Jemi,s'jemi
Dashurine e kemi
njeri-tjetrin kemi un dhe ti
Jemi dhe sjemi kudo qe te vemi
Njeri-tjetrin kemi ne te dy


Ky tekst u dërgua nga AlisjaKartolina (1)

2019-03-03 15:56:29
Jemi, s'jemi
Dashurinë e kemi
Njëri-tjetrin kemi unë dhe ti
Jemi dhe s'jemi
Kudo që të vemi
Njëri-tjetrin kemi ne të dy

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë Këngë Nga Revolt Klan:

Më Shumë...