Më mbaj mend (për 1 muaj)

Revolt Klan - BMSHF  (Feat. Hit-Man And Rolla)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Featuring

Hit-Man And Rolla

10/02/2018

2018-02-10T14:37:02+00:00Hook 2x:
Hej baby me shume forma
Nga Prishtina apo nga Tirona
Flokte e drejta apo flokte me onda
Ju bad girls edhe na P9

Verse 1:
OMG po vim na me CLIQUE
Gocat shotsa po dun me pi
Cunat gangsta smokin marly
Go go go go go go
Shawty mos e le andrren te syrtari
Se vjen tjetra para syve t’a merr fatin
Trupi jot leviz me ngjyrat e klubit
E un me shpejtesi ty t kapi Woww
Luje baby yeah luje luje
Luje baby yeah ca rremuje
Ti je bad yeah I love that
E n’mengjes zgjohna ën (në) bed

Pre-Hook:
Bad gyal make it hot for me
Mos ndal baby s’kena kufi
A e din se sonte je ti
Me e mira n’ Kosove e Shqipni

Hook 2x:
Hej baby me shum forma
Nga Prishtina apo nga Tirona
Flokte e drejta apo flokte me onda
Ju bad girls edhe na P9

Verse 2 :
Mbledhur jena me gangsta
Nuk afrojme ne wansta
Ketu ka veç rapstar
Ndaç ofrojm dhe rockstar
Se bejme ne bingo bingo bingo
Nuk bejme cheap shit bro
Kualitetin e cojme Higher
Burn that shit on fire
Jena 2BR and Revolts
Cuna goca vetem rebels
From Albania flying heaven
Infinit 7 edhe heaven

Pre-Hook:
Bad gyal make it hot for me
Mos ndal baby s’kena kufi
A e din se sonte je ti
Me e mira n’ Kosove e Shqipni!

Hook 2x:
Hey baby me shume forma
Nga Prishtina apo nga Tirona
Flokte e drejta apo flokte me onda
Ju bad girls edhe na P9


Më Shumë Këngë Nga Revolt Klan:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet