Më mbaj mend (për 1 muaj)

Revolt Klan - Tu Nombre (Feat. Herbert)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  7

Herbert:
Tu robaste amor a mi
Tu robaste amor a mi
Tu robaste amor yo te ti mi corazón
tu me tienes, me tienes, atada a ti.

Revolt klan:
Na na na na na na na na...
na na na na na na na na...
Come on girl hajde bella
Hej morena ma stela.
Je veç ti hej ma bella
Ti më tundon ma karamela
hejo, Afrouhu dhe pak ti mos ik
Hejo sot është nata jon t'dy e dim
Hejo t'dy e dim hejo.

Herbert:
Porque me tienes, porque me tienes porque me tienes atado a ti
So este amor
Que obskuna la razón
Tu me tienes me tienes atado a ti.

Revolt klan:
Po të pyes për emrin si e ke
Dashuri për mua je
Po të pyes për emrin
Për mua bota je
Po të pyes për emrin si e ke
Tu me tiene vetë ti je
Po ta jap ty zemrën zemrën në dorë e ke

Herbert:
Tu nombre está mi corazón
Me entiende la pasión
Yo te quiero te amo con corazón
Su juego la pasión
E su mudo le emoción
Yo te quiero te amo con corazón

Revolt klan:
Më e mira ti je bella
Jo si ty nuk ka të tjera karamela
Je veç ti hej ma bella
Më e mira Cinderella
Më e mira ti je bella
Jo si ti nuk ka të tjera karamela
Je veç ti hej ma bella
Më e mira Cinderella

Revolt klan:
Ue le le le o
Ue la ui nga le le le o
lu le o le o le o (like a bella)
Le le le le o Ue la ui nga le le le o
lu le o le o lu le o

Revolt Klan:
Po të pyes për emrin si e ke
Dashuri për mua je
Po të pyes për emrin
Për mua bota je.

Po të pyes për emrin si e ke
Me tiene vetëm ti je
Po ta jap ty zemrën
Zemrën në dorë e ke.

Herbert:
Tu nombre está mi corazón
Me entiende la pasión
Yo te quiero te amo con corazón
Su juego la pasión
E su mudo le emoción
Yo te quiero te amo con corazón
Yo te quiero te amo con corazón
Revolt Klan
Featuring: Herbert Alemi
Publikimi: 16/08/2018
Muzika: Enis Mullaj
Teksti: Revolt Klan & Herbert Alemi
Orkestrimi: Enis Mullaj
Video Produksioni: Magic Eye


Revolt Klan - Tu Nombre
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tu Nombre".
3. Video është e këngës "Tu Nombre", por nuk këndohet nga Revolt Klan.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Revolt Klan:


Komente 0