A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Rexhije Fazliju

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
  • Vendlindja:
  • Kumanovë 
  • Mosha:
  • 40 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Rexhije Fazliju është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore vajtuese. Më datë 5 Dhjetor 2018, Rexhije & Berat publikojnë videoklipin "Dritë E Sy"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Evi Cenga

Keda Braja

Geta Beqa

Jehona Shaqiri

Diti

Vally

Gresa Hoxha

Ola Bakalli

Monika

Jona


Tags: Rexhije Fazliju, Rexhije Fazliu

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019