Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rexhina Doçi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
BIOGRAFIA: Rexhina Doçi është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në vitin 2014, Rexhina Doçi merr pjesë në The Voice Of Albania 4....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Pjesëmarrëse në

The Voice Of Albania

Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Syarta

Beltina

Markela Xhika

Egy C

Ergita Bahja

Arjanita Shala

Dana Jo

Mera

LIV

Anna Rossi

Tags: Rexhina Doçi, Rexhina Doci


Komente mbi këtë artist