Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rezarta Hoxhaj - Dy Motra (Feat. Vitori Balili)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  35

rezarta
moter moj se qme stolise
vellon me fjale ma qendise
ne cdo tyl nje amanet
do ti mar ti kem per jete

Vitoria
fjalet e mija do degjosh
asnje here sdote gabosh
mbaj ment ckam porositur
te mirat vin duke pritur

Ref
Vitoria

mbaji fjalet veth ne vesh
ne cdo vet kudo te vesh

REZI

moter i mora me vete
porosi e amanete

str 2

rezi

ne cdo hap dote mendoj motra ime madhe moj
atje ku tani do shkoj te gjithe do ti respektoj

vitoria

zemra ime vogel o u lig mos u trishto
une ty do te porosis jam e madhja e shtepise

ref 2x
vitoria
mbaji fjalet veth ne vesh
ne cdo vend kudo te vesh

rezi

moter i mora me vete
porosi e amanete


Ky tekst u dërgua nga iselaRezarta Hoxhaj
Featuring: Vitori Balili
Renditja: Top 200
Publikimi: 31/10/2013


Rezarta Hoxhaj - Dy Motra
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dy Motra".
3. Video është e këngës "Dy Motra", por nuk këndohet nga Rezarta Hoxhaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rezarta Hoxhaj:


Komente 1