Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Rezarta Shkurta - Jo Naten  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Muzika & Orkestrimi:

Genti Lako

Teksti:

Arben Duka

Komente

Asnjë Koment

04/02/2009

2009-02-04T07:58:07+00:00paqe e qetsi nje qytet ka tretur vetem nje njeri ni njeri i pafjetur.e
nuk e di ku do vej e nuk do te defrej diqka kerkon te gjej.
po qfar te mundon pse nuk ke deshir ti dashurin kerkon por ne erresir ti,
ai kerkon e kerkon e vrapon e vrapon por dot nuk e zbulon.

nje sy,sy

REF:2her
kot e kerkon i pafat(the nje her te rrish pa gjum jo)kur ti do si per inat
te largohesh dhe me shum jo)
kerkon ateher kerko dit,naten kerko per nje driiit,e sheh veq zemra jo syyt(dhe njeher te rrish pa gjum jo).

paqe dhe qetsi nje qytet ka tretur,vetem nje njeri ,ni njeri i pafjetur,e nuk e di ku do vej e nuk do te defrej diqka kerkon te gjej.
po qfar te mundon pse nuk ke deshir ti dashurin kerkon por ne erresir ti,
ai kerkon e kerkon e vrapon e vrapon por dot nuk e zbulon.

REF:2her
kot e kerkon i pafat(dhe njeher te rrish pa gjum jo)kur ti do si per inat(te largohesh dhe me shum jo)
kerkon ateher kerko dit,naten kerko per nje drit,e sheh veq zemra jo syt.
(dhe njeher te rrish pa gjum jo).

aaaaaaaa dhe njeher te rrish pa gjum jo.aaaaaaaaaa te largohesh me shum jo.aaaaaaaaaaa e sheh veq zemra jo syt.(dhe nje her te rrish pa gjum jo).

REF:1her
kot e kerkon i pafat(dhe njeher te rrish pa gjum jo)kerkon ateher kerko dit,naten kerko per nje drit,e sheh veq zemra jo syyyt.(dhe njeher te rrish pa gjum jo).

kot ekerkon i pafat
kerkon ateher kerko dit,naten kerko per nje drit e sheh veq zemra jo syt(dhe njeher te rrish pa gjum jo).


Ky tekst u dërgua nga Donika
Më Shumë Këngë Nga Rezarta Shkurta:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet