Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rezarta Shkurta - Cika Loka Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  15

chica loca

ahah je je je

cika loka ti me the,
perché te me gusti baila con me(2her)
qika loka ti me the siento te sicuro baila con me.(2her)

kerkoje jeten time e degjoj
jam ajo qe vetem fiestat tende i mshijoj
mendoj qe ti syt ti ledhatoj
do ta gjej un djali dhe cika loka do bej

baila baila un te kerkoj zemer te gjeta, baila baila ti ku je gringo loko(2her)

ref

qcka loca ti me the,
perché te me gusti baila con me(2her)
cika loca ti me the siento te sicuro baila con me.(2her)merru vesht ti me veten o djal
mos kujto se ke ma shum kaq vergjej djal

baila baila u kerkoj zemer gjeta
baila baila ti ku je gringo loko

kerkoje jeten time e degjoj
jam ajo qe vetem fiestat tende i mshijoj
mendoj qe ti syt ti ledhatoj
do ta gjej un djali dhe qika loka do bej

baila baila u kerkoj zemer gjeta
baila baila ti ku je gringo loko(2her)

crazy gringo loko
crazy nuk dua kshtu(2 her)

cika loca ti me the,
perché te me gusti baila con me(2her)
cika loca ti me the siento te sicuro baila con me.(2her)

kerkoje jeten time e degjoj
jam ajo qe vetem fiestat tende i mshijoj
mendoj qe ti syt ti ledhatoj
do ta gjej un djali dhe qika loka do bej

merru vesht ti me veten o djal
mos kujto se ke ma shum kaq vergjej djall

baila baila u kerkoj zemer gjeta
baila baila ti ku je gringo loko(2her)

cika loca ti me the,
perché te me gusti baila con me(2her)
cika loca ti me the siento te sicuro baila con mee me me me.(2her)


Ky tekst u dërgua nga Giuli TetovaRezarta Shkurta
Publikimi: 01/12/2007
Muzika: Kastro Zizo
Teksti: Kastro Zizo
Orkestrimi: Kastro Zizo


Rezarta Shkurta - Cika Loka
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Cika Loka".
3. Video është e këngës "Cika Loka", por nuk këndohet nga Rezarta Shkurta.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rezarta Shkurta:


Komente 0