Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rezarta Shkurta - Kapriçoze Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

un jam ulur po pres u zgjova ne mengjes dhe zdua prap te flej gazetat jan perball tashe theme gjth andej te thirrin ne telefon prap pome kerkojn azgje nuk pome zgjon veq kjo pishin pome punon po ben shum vap ora shkon ngadal po nata sapo erdhi dhe un dua prap te dal te gjitha jan njesoj fytyrat jan njesoj per veq asaj busqeshje qe pa pritur me ngacmon un jam ulur dhe po pres ti veq kuxove eja eja dhe me merr kam energji gjith naten dua tete pres ne jeten time hyre dhe pa pritur ndjej je nje ngacmim qe un e ndjej nata doli dhe askush nuk me pelqen te hysh ne zemren time sa veshtir jo nuk genjej se di qfar ndodhi sot vjen nga tjeter bot me syt e tij me dogji dhe nuk di si ta ndaloj . Ora ska tik- tak kjo nat do shuhet dhe un dua prap me ty te dal te gjitha jan njesoj fytyrat po njesoj per veq asaj busqeshje qe pa pritur me ngacmon . Un jam ukur dhe po pred ti veq kuxove eja eja dhe me merr kam energji gjith naten dua tete pres ne jeten time hyre dhe pa pritur ndjej je nje ngacmim qe un e ndjej un jam ulur dhe po pres ti veq guxove eja eja dhe me merr ne jeten time hyre dhe pa pritur ndjej je nje ngacmim qe un e ndjej uuuuuuuuuuuuuu un jam ulur dhe po pres ti veq guxove eja eja dhe me merr kam energji gjifh naten dua tete pres ne jeten time hyre dhe pa pritur ndjej je nje ngacmim qe un e ndjej un jam ulur dhe po pres ti veq guxove eja eja dhe me merr ne jeten time hyre dhe pa pritur ndjej je nje ngacmim qe un e ndjej


Ky tekst u dërgua nga Riada KikaRezarta Shkurta
Publikimi: 18/07/2008
Festivali: Çelësi Muzikor 2
Muzika: Produkt 28
Teksti: Produkt 28


Rezarta Shkurta - Kapriçoze
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kapriçoze".
3. Video është e këngës "Kapriçoze", por nuk këndohet nga Rezarta Shkurta.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rezarta Shkurta:


Komente 0