Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rezarta Smaja - Më Rrembe Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  15

Per nje çast çdo gje harroj
Miku im me i mire me tradhetoi
E gjithe bota me menjanoi
Syte e mi kur perendoi

Vetem ti dashuri me dhurove
Nga luginat e erreta me nxorre
Kur une humba ti nuk harrove
Ti me ke me rrembe

Ref...x2
Do te dua ty
Frymen tende une kam
Me je prane kur nuk jam

E di shpirti yt mban
Çdo stuhi dhe vullkan
Ja ku jam

Kur te ndihesh i vetmuar
Mos mendo se je harruar
Neper dhimbje ti ke lundruar
Por i vetem nuk je

Ref...x2
Do te dua ty
Frymen tende une kam
Me je prane kur nuk jam

E di shpirti yt mban
Çdo stuhi dhe vullkan
Ja ku jam

...


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesi


Nuk kemi video për këtë këngë.
Rezarta Smaja - Më Rrembe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Më Rrembe".
3. Video është e këngës "Më Rrembe", por nuk këndohet nga Rezarta Smaja.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rezarta Smaja:


Komente 0